Sehpa

ofis sehpa modelleri

Hem modern hem de klasik çizgilere sahip alternatifleriyle ofisinizin ihtiyaç duyduğu dokunuşu sağlayacak olan Addo ofis sehpaları, çalışma alanlarınıza kendine özgü bir karakter katmak için tasarlandı.
Addo’nun ödüllü tasarımcıları tarafından tasarlanan ofis sehpaları, ofisinizin ihtiyaç duyduğu sihirli dokunuşu sağlamak için hazır.

Farklı Alanlar İçin Farklı Modeller

Addo ofis sehpaları, çalışma alanınızda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı model ve seçenekleri ile alternatif çözümleri müşterine ulaştırmakta. Cage, Fly, Angle gibi modern görünüme sahip ofis orta sehpa modelleriyle ofisinize daha canlı bir hava katarken her dönem tarzını koruyan Level, Milasa, Solid gibi modern ofis sehpaları modelleriyle ihtiyaç duyulan görüntüyü elde edebilmeniz mümkün. Ofisinizde bulunan alana ve ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonlara göre alternatifler arasından değerlendirebileceğiniz ofis sehpa çeşitleri ofisinizin aradığı çözüm olacak.

Her Döneme Uygun Tasarımlarla Modern Bir Ofis

Addo’da üretimin her aşamasında olduğu gibi tasarım aşaması da büyük bir titizlikle ele alınıyor. Her döneme uygun dokulara ve estetiğe sahip çok özel bir ürün yelpazesi bulunan Addo, ofisinizin çağa en iyi şekilde ayak uydurmasını sağlıyor. Ofis sehpalarında da hem klasik hem de modern dokunuşları bir potada eriten Addo, ofisinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz keyifli parçalar üretiyor. Her biri ödüllü Addo tasarımcılarının elinden çıkan bu modeller her dönemin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanıyor.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Modeller

Addo ofis sehpaları uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyacak şekilde tasarlanıyor. Farklı kaplamalara imkan tanıyan tasarımlar ile hem estetik ihtiyacınız karşılanıyor hem de farklı kullanım alanlarına uygun dayanıklılıkla ürünler ortaya çıkarılıyor. Tasarımdan başlayarak satış sonrası desteğe kadar tüm adımları bir bütün olarak ele alan Addo’da kusursuz bir müşteri memnuniyeti deneyimine hazır olun!