Modern Yönetici Masaları

Bir yöneticinin çalışma ortamı hem kurum hem de çalışanlar ile ilgili önemli kararların alındığı adeta bir yönetim üssüdür. Yönetici, çalıştığı ortamda kendini rahat, güvende ve mutlu hissettiği sürece başarılı olur. Tasarım anlayışında modernliğin şık çizgiler ile bütünleştiği Addo yönetici masası modelleri ile günümüz ofis ihtiyaçlarını bütünüyle karşılayan fonksiyonel mobilyaları ile benzerlerinden çok farklı olduğunu hemen hissettirir.

Çağdaş Tasarım Anlayışı

Addo yönetici masası takımlarını klasik yönetici masalarından farklı kılan, çağdaş bir tasarım anlayışının yanında masif ahşap, mermer ve deri malzemenin bir araya getirildiği usta ve zarif bir mobilya işçiliğinden ileri gelmektedir. Tüm bu detaylar ise bir yöneticiyi çok daha güçlü ve özgüven sahibi yapar. Ares, Nel, Slim ve Bridge Addo Furniture’nin yeni nesil yönetici masası anlayışının başarılı birer örnekleri olarak tasarlandılar. Güçlü detayları, kullanıcılarına sağlıklı bir çalışma deneyimi yaşatan ergonomik özellikleri ile Addo Furniture, başarılı bir yöneticinin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar karşılayan bir tasarım anlayışına sahiptir. Ülkemiz ve İtalya’nın önde gelen tasarımcılarından olan Sezgin Aksu, Silvia Suardi,Tanju Özelgin, Atilla Kuzu ve Erhan Bektaş ile çalışan Addo, İtalyan tasarımının “nesnelerin ahengi” anlayışının en güzel örneklerine ofis alanında birlikte imza attılar.

Yönetici masası modellerinin geniş depolama alanları ile kombinasyonu, rahat bir çalışma ortamı yaratırken bu uyumlu birleşim nesnelerin ortak bir dil ile dekore edilmesini sağlar. Addo, yönetici mobilyaları dinamik çizgileri ile yeniçağın liderlerine standartların dışında ürünler sunar. Bir yöneticinin birbirinden farklı ihtiyaçlarına farklı tarzdaki yönetici masası ölçüleri ile cevap veren Addo Furniture bütünleşik stildeki yönetici takımı ile çalışma ofisinizde çok daha verimli saatler geçirmenize olanak tanımaktadır. Ares, Nel, Slim ve Bridge yeni nesil modern yönetici masası modelleri yöneticilerin hakimiyetini güçlendiren pek çok detaya sahip birer özel tasarım anlayışının ürünleri olarak pek çok ilke imza attılar. Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğu anlayışı ile yola çıkan tasarım ekibimizin can verdiği modern yönetici masası modelleri çalışma ortamlarınızdaki ufkunuzu genişletecek.
Ofis Mobilyaları[:en]Bir yöneticinin çalışma ortamı hem kurum hem de çalışanlar ile ilgili önemli kararların alındığı adeta bir yönetim üssüdür. Yönetici, çalıştığı ortamda kendini rahat, güvende ve mutlu hissettiği sürece başarılı olur. Tasarım anlayışında modernliğin şık çizgiler ile bütünleştiği Addo yönetici mobilyaları günümüz ofis ihtiyaçlarını bütünüyle karşılayan fonksiyonel mobilyaları ile benzerlerinden çok farklı olduğunu sizlere hemen hissettirir.

Çağdaş Tasarım Anlayışı

Addo yönetici masası modellerini klasik yönetici masalarından farklı kılan, çağdaş bir tasarım anlayışının yanında masif ahşap, mermer ve deri malzemenin bir araya getirildiği usta ve zarif bir mobilya işçiliğinden ileri gelmektedir. Tüm bu detaylar ise bir yöneticiyi çok daha güçlü ve özgüven sahibi yapar. Ares, Nel, Slim ve Bridge Addo Furniture’nin yeni nesil yönetici masası anlayışının başarılı birer örnekleri olarak tasarlandılar. Güçlü detayları, kullanıcılarına sağlıklı bir çalışma deneyimi yaşatan ergonomik özellikleri ile Addo Furniture, başarılı bir yöneticinin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar karşılayan bir tasarım anlayışına sahiptir. Ülkemiz ve İtalya’nın önde gelen tasarımcılarından olan Sezgin Aksu, Silvia Suardi, Erhan Bektaş ve Atilla Kuzu ile çalışan Addo, İtalyan tasarımının “nesnelerin ahengi” anlayışının en güzel örneklerine ofis alanında birlikte imza attılar.

Modern Yönetici Masaları

Yönetici masası modellerinin geniş depolama alanları ile kombinasyonu, rahat bir çalışma ortamı yaratırken bu uyumlu birleşim nesnelerin ortak bir dil ile dekore edilmesini sağlar. Addo, yönetici mobilyalarıdinamik çizgileri ile yeniçağın liderlerine standartların dışında ürünler sunar. Bir yöneticinin birbirinden farklı ihtiyaçlarına farklı tarzdaki yönetici masası modelleri ile cevap veren Addo Furniture bütünleşik stildeki yönetici bobilyaları ile çalışma ofisinizde çok daha verimli saatler geçirmenize olanak tanımaktadır. Ares, Nel, Slim ve Bridge yeni nesil modern yönetici masası modelleri yöneticilerin hakimiyetini güçlendiren pek çok detaya sahip birer özel tasarım anlayışının ürünleri olarak pek çok ilke imza attılar. Mükemelliğin detaylarda gizli olduğu anlayışı ile yola çıkan tasarım ekibimizin can verdiği modern yönetici masası modelleri çalışma ortamlarınızdaki ufkunuzu genişletecek.