Modern Ofis Kanepeleri

Addo Furniture Ofis Kanepeleri çalışma alanlarınıza kendine özgü bir kişilik kazandırır. Her biri birbirinden farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan modern Ofis Kanepe modelleri ergonomi ve rahatlık üzerine tasarlandılar. Addo Furniture’nin kullanıcılarına sunmuş olduğu kanepeler fonksiyonel özellikleri ve çeşitli varyasyonları olan ikili ofis kanepesi, üçlü ofis koltuğu veya deri ofis kanepeleri sayesinde her türlü çalışma mekanlarına kolayca adapte edilebilmektedir. Addo Furniture kanepe takımları ahşap ve metalin kumaş ve deri malzeme ile kusursuz uyumunu zarif detaylarla birleştiren modern tasarım ürünleridir.

Estetiğin Ergonomi ile Buluşması

Tasarımından gelen şık çizgileri estetik algınıza hitap ederken ergonomisinin sunmuş olduğu rahatlık misafir ve çalışma arkadaşlarınıza sağlıklı bir ortamda bulunduklarını hissettirir. Addo Furniture Ofis Kanepe Takımları yönetici ofisleri ve sosyal alanlar için en ideal çözümleri sunar. Koleksiyon içerisinde yer alan Exe, Parco, Fly Fabrıc, Flywood, Cube, Frame, Klass, Salsa Ofis Kanepeleri modellerimiz ile klasik çizgilerin modernize edilmiş şekillerine, tıpkı evinizdeymiş hissini veren rahatlığa, sadeliğin özgürlük veren dünyasına adım atabilirsiniz. Addo Furniture Ofis Kanepeleri yeni nesil ofislere İtalyan stili tasarımlarıyla ayrı bir hava ve renk katar. Modüler tasarımları sayesinde kanepenizi isteğinize göre farklı kombinasyonlarda kullanabilirsiniz.

Yıllara Meydan Okuyan Dayanıklı Ürünler

Tüm Ofis Kanepe Takımları kaliteli malzeme, sağlam bir işçilik ve teknolojik bir altyapıyla harmanlanır. Bunun sonucunda kullanıcılarına uzun yıllar hizmet edecek birinci sınıf ürünler ortaya çıkartılmaktadır. Addo Furniture günümüz çağdaş ofisleri için mobilya ihtiyacı olan müşterilerine yalnızca hazır ürünler sunmamaktadır. Aynı zamanda bir tasarım atölyesi olan Addo ünlü tasarımcılarından oluşan ekibi ile beklentileriniz doğrultusunda Ofis Kanepeleri tasarımlarını, çalışma alanlarınızın dekorasyonunu, mekan etüt çalışmalarını ve projelendirme süreçlerini hayata geçirmektedir. Ofis Kanepeleri koleksiyonumuz zengin ürün seçkisi ile salt mekandan ibaret olarak görmediğimiz çalışma alanlarınızın ruhunu en doğru şekilde yansıtır.