Çalışma Grupları

Yeni nesil iş dünyasında değişimden yana olan profesyonellerinin tercihi Addo Mobilya’nın özgün tasarım anlayışı ile hayata geçirdiği Ofis Çalışma Masası modelleri çalışma alanlarınıza yeni bir soluk getirecek. Çözüm odaklılık ana teması üzerine üretilen tüm çalışma grubu modelleri fonksiyonel özellikleri ile ofisinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Addo Furniture yaratıcı tasarımcıları açık ofisler, bireysel çalışma alanları, ev-ofis gibi farklı konseptlere uygun olarak geliştirdikleri Ofis Çalışma Masaları fonksiyonelliği şık bir işçilik ile bütünleştiriyor.

Çok Amaçlı Çalışma Masaları

çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan çok amaçlı kullanıma yönelik çoklu çalışma masası grupları verimliliğinizi en üst düzeye çıkartır. Ekip arkadaşlarınızın birbirleri ile rahatça iletişimde bulunabilecekleri çoklu çalışma masası modelleri kullanıcılarına sınırların ortadan kalktığı bir çalışma ortamı sunar.

Workstation Masa Modülleri

Tüm çalışanların ortak hayali konforlu ve keyif veren bir ortamda çalışmaktır. Addo Furniture tasarımcıları konfor ve keyif duygularından hareketle Workstation modelini geliştirdiler. Ofis Çalışma Masası modelleri içerisinde çoklu çalışma kategorisi içerisinde yer alan Workstation Masa modülleri Addo markasının mükemmellik anlayışının bir ürünü. Çalışanların çok daha özgür olarak çalışabildikleri bir ortam yaratan Workstation Masalar konfor ve keyfi aynı anda yaşatan yenilikçi bir çalışma. Addo tasarım ekibinin fonksiyonellik ve konforu bütünleştirdiği çoklu çalışmaya olanak sağlayan masa modelleri ses emici panelleri sayesinde çok daha huzurlu bir çalışma ortamı sunar.