Snowsound Akustik Panel

ofiste verimli akustik çözümler

Çalışma verimliliğinizi estetik bir dokunuşla artıracak olan Snowsound Akustik Panel, Addo güvencesi ile ofislerinizdeki eksik parçayı doldurmanızı sağlayacak. Modern tasarımlar ile fonksiyonaliteyi birleştiren bu ürün kategorisi ile çalışma alanlarınızın ihtiyaç duyduğu en önemli kısmı tamamlayacaksınız. Ses izolasyonu amacıyla kullanılan Snowsound Akustik Panel, estetik açıdan tatmin edici tasarımlara sahip olduğu gibi çalışanlarınızın verimini artıracak oldukça önemli bir tamamlayıcı aksesuar. Baffle, President, Flap gibi modeller ile ofislerinize estetik bir görüntü kazandırabileceğiniz gibi Mitesco, In, Cocker gibi alternatif çözümlerle her ofis ortamına uygun ses izolasyonunu Addo güvencesiyle sağlamanız mümkün.

Modern Teknoloji ve Kusursuz Estetik Bir Arada

En son akustik teknolojileri ile üretilen Snowsound Akustik Paneller, kusursuz estetiği teknolojinin nimetleri ile birleştiriyor. Ofis ortamında doğal olarak oluşan gürültüyü emen ve daha dingin bir atmosferde çalışma imkanı sağlayan bu tamamlayıcı aksesuar çalışanlarınızın verimliliği hiç olmadığı kadar yükseltecek. WHO tarafından yürütülen çalışmaların gösterdiği üzere, belli bir desibelin altında tutulması gereken arkaplan gürültüsü, Snowsound Akustik Panellerin patentli tasarımıyla, estetik bir görüntüsü sunarak kontrol altında tutulabiliyor.

Ödüllü Teknoloji ve Ödüllü Tasarım Sadece Addo’da

İtalyan akustik teknolojisini Addo’nun ödüllü tasarımları ile birleştiren Snowsound Akustik Paneller Türkiye’de yalnızca Addo’da! Farklı kullanım şekillerine uygun çözümler ile tavanda, bölmeler arasında veya pano gibi alternatif yöntemler ile uygulanabilen Snowsound Akustik Paneller ile ofisinizi tam olarak ihtiyaç duyduğu tasarıma kavuşturmanız mümkün. Addo’nun ödüllü tasarımcıları ile birlikte, esnek kullanım alanı sayesinde her yerde uygulanabilen bu ürün şirketinizde büyük bir değişime yol açacak. Ferrara Üniversitesi tarafından test edilen, gerekli tüm kalite belgelerine ve standartlara uygun Snowsound Akustik Paneller, Addo güvencesi ile uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlamlığında firmanıza hizmet verecek.