ofiste yeni ihtiyaç; kafeterya dinlenme alanları

Addo’da her tasarımın bir hikayesi var. Ofislerde göz önünde bulunsa da hikayesi pek fazla bilinmeyen kafeterya masaları, Addo tasarımcılarının kaleminden karakter edinerek hayata geliyor. Her biri özel olarak tasarlanan ve farklı kullanım amaçları için uygun olan Addo kafeterya masaları ihtiyaç duyulan her ortamda çözüm sunmakta. Idea, Bob gibi modern ve klasik dokunuşları bir arada bulabileceğiniz modellerin yanı sıra özgün hikayeleri ve tasarımlarıyla bulunduğu yere ruh katan Milasa gibi modeller de Addo’da sizi bekliyor!

Uzun Süreli Kullanıma Dayanıklı Tasarımlar

Yemek masasından sehpaya kadar farklı kullanım alanları için özel olarak tasarlanan kafeterya masası modelleri çalışma alanlarınıza hem renkli bir görüntü katıyor hem de fonksiyonel kullanım ile verimliliğini arttırıyor. Tasarımdan üretim aşamasına kadar bir bütün olarak ele alınan Addo’da kafeterya masaları uzun süre dayanacak şekilde üretiliyor. Sağlam tasarımlarla, en kaliteli malzemeler ile üretilen bu ürünler ihtiyaç duyulan her durumda verimli şekilde kullanılabiliyor.

Hikayesi Olan Tasarımlarla Ruh Katın

Sıradan bir kafeterya masasının çok ötesinde, hikayesi olan tasarımları ile ön plana çıkan Addo, ödüllü tasarımcılarının kaleminden çıkan fonksiyonel ürünler ile ofislerinize ruh katıyor. Modern ve klasik çizgileri her döneme uygun şekilde üretim bandından çıkartan Addo, uzun yıllar boyunca sıkılmayacağınız ve ilk günkü gibi çağa uygun görünmeye devam edecek tasarımları müşterileriyle buluşturuyor. Kusursuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Addo, dayanıklı ve uzun ömürlü kafeterya masalarına yine tüm diğer ofis mobilyalarında olduğu gibi uzun bir garanti kapsamı altında koruyor. Garanti kapsamında ücretsiz olarak bakımları yapılan ürünler, Addo güvencesi ile elde ettiği kalitesini ilk günkü gibi korumaya devam ediyor.