TASARIM VE KALİTE AYNI ANDA HAYATA GEÇİYOR.

İyi tasarımların hızla hayata geçirilmesi gerektiğine inanan Addo, 1992 yılında İstanbul’da kurulmuş modern ve fonksiyonel ofis mobilyası üretiminde uzmanlaşmış bir markadır. Addo, iş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu ofis mobilyalarının yanı sıra; her türlü özel projeyi ve hastane mobilyalarını da aynı tasarım ve kalite anlayışıyla hayata geçirmektedir.

KUSURSUZ ÜRETİM İÇİN HIZLI VE ETKİLİ BİR SÜREÇ

Teknolojik açıdan ileri seviyede makinelere ve yüksek kalitede kalifiye elemana sahip olan Addo’nun tüm üretim süreçleri, numaralanan bir sistem ile kontrollü makineler üzerinden ilerlemektedir. Bu önemli süreç yapısı da ürünlerin kusursuz ölçü doğrulama ve yüksek kalite ürünleri garanti etmektedir. Addo’da sadece bitmiş ürünler sunulmamaktadır. Aynı zamanda ürün kompleks tasarımı, dekorasyon, ihtiyaçların analizi, proje çalışması, sevkiyat ve montajı da sunulan hizmetleri kapsamaktadır. Addo koleksiyonları; evrensel olarak tasarlanmış, esnek ve değiştirilebilir eklenebilen parçalar, üniteler, dolaplar, kesonlar, paneller ve temel sistemi tamamlayan parçalar olarak dizayn edilmektedir. Addo, standart ürünler dışında, projelerdeki özel mobilyaları da üretme kapasitesine sahip olduğu gibi bu konuda da oldukça esnek, hızlı ve etkili bir süreç izlemektedir.

ÜRETİM TESİSİ VE MAĞAZALARIMIZ

Addo 6000 m² kapalı üretim tesisi ve İstanbul – İtalya showroomları ile hizmet vermektedir. Tüm üretim süreci, ilerleyen teknolojiyle paralel olarak geliştirilen tesislerde gerçekleştirilmektedir. KALİTE BELGELERİMİZ Addo, çalışanlarının farkındalığını artırarak; ISO 9001, ISO 14001 ve TS 18001 standartlarına uygun kalarak ve entegre yönetim sisteminin etkinliğini sağlayarak üretim yapmaktadır.

TASARIMA VERDİĞİ ÖNEM

Addo, iş hayatına özel yeni nesil ofis mobilyaları üretirken tasarıma verdiği önemi de asla unutmaz. Addo tasarım ekibinin asıl hedefi; ürettikleri her sistemi konforla birleştiren çözümler sunmaktır.

ÇEVRECİ ÜRETİM

Addo mobilyaları, geri dönüşüm dikkate alınarak ve insan sağlığını koruyan tüm detaylar düşünülerek üretilmektedir. Kullanım süresi boyunca sağlığı tehlikeye atacak herhangi bir madde kullanılmadan üretim sağlamaktadır.

Ofis Mobilyaları

ADDO'NUN SUNDUĞU AVANTAJLAR

Satış Sonrası Tüm Addo ürünlerine, garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan arızalarda; Addo herhangi bir ücret talep etmeksizin ürünün tamirini veya değişikliğini gerçekleştirmektedir. Mimari Projelendirme Addo, ofisinize özel mimari projelendirme hizmetlerini ücretsiz şekilde sağlamaktadır. Addo bünyesinde çalışan mimarlarımız, ofisinize uygun mobilyaları seçmenizde her zaman yardımcı olmaktadır. Nakliye ve Montaj Addo mobilyalarının nakliye ve montaj hizmeti, İstanbul sınırları içerisinde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

ADDO FELSEFESİ

Doğa Dostuyuz Addo, sanayi çağının kabul edilmiş gerçeklerini yeni bir anlayışla sorgulayarak üretim gerçekleştirmektedir. Tüm üretim tesislerinde, sürdürebilir bir gelecek vizyonuyla hareket etmektedir. Bu sebeple ahşap ve metal boyama süreçlerinde günümüz sanayinin en gelişmiş teknikleri kullanılmaktadır. Müşterilerimize Saygılıyız Addo müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren aktif bir anlayışla çalışmaktadır. Bu anlayış çerçevesinde; sorunları hızla çözebilme,müşteriye değer katma ve çevreye saygı gibi güçleri aynı çatıda birleştirir. Addo ile gerçekleştirdiğiniz her projede; sadece proje yönetim ekibinin değil, tüm Addo’nun sizinle olduğunu hissedebilirsiniz. Tedarikçilerimizi Düşünürüz Addo, tedarikçilerine adil ve saygılı hizmet verir; onlara karşı tüm yükümlülüklerini zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösterir. Şirketimize Karşı Sorumluyuz Addo, şirket yatırımlarını koruyarak geri dönüşüm için sürekli çalışır. Finansal kaynaklarını; çalışma zamanın verimliliği ve tasarrufu için kullanır. İnsana Değer Veririz Faaliyet gösterdiği her alanda kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hareket eden Addo, insan haklarına her zaman saygı gösterir ve korunmasına destek verir.