farklı ihtiyaçlar, farklı çözümler

Modern ve klasik görünümü birbirine harmanlayan Addo’da, ara yönetici mobilyaları ile ofisinizin ihtiyacını tam olarak karşılayacaksınız. Farklı modelleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözüm sunan Addo, çalışma ortamında gerekli olan fonksiyonaliteyi özel tasarımlar ile birleştirerek müşterilerine sunuyor. Bridge, Hub W, CEO, HUB L, Solve gibi modeller ile ofisler için farklı çözümleri esneklikle sunan Addo’da modern bir ofisin her gerekliliği mevcut.

Değişen İhtiyaçlara Uygun Modern Çözümler

Addo’nun ara yönetici mobilyaları ofislerin değişen ihtiyaçlarını anlayacak şekilde tasarlandı. Artan multimedya kullanımına uygun geniş masa alanı, kompakt tasarımı ile hem yerden tasarruf ettiren hem de alan ihtiyacınızı tam olarak karşılayan dolaplar ve çok daha fazlası ofisiniz için sizi bekliyor. Çağın gerekliliklerine uyum sağlayan Addo ile rahat bir çalışma ortamı elde edebilmeniz için tasarım aşaması özenle yürütülüyor. Tıpkı tüm diğer Addo ürünlerinde olduğu gibi, ara yönetici mobilyalarında da yüksek dayanıklılık ve konfor sunuluyor.

Uzun Saatler Çalışmaya Uygun Ergonomi

Ofisinizde uzun saatler boyunca çalışmaya uygun şekilde tasarlanan ara yönetici mobilyaları, çalışanlarınızın sağlığını ve verimliliğini de koruyor. Ergonomik çalışma sandalyeleri sayesinde sağlığınızı koruyan Addo ile verimliliğiniz de yükselecek.
Tasarım aşamasından üretimine kadar her noktada firmanızın düşünüldüğü Addo ara yönetici mobilyalarında fonksiyonalite kadar ergonomi de ön planda.

Farklı Malzemeler, Yüksek Dayanıklılık

Addo’nun ödüllü tasarımcıları ara yönetici mobilyalarını tasarlarken her ofisin farklı ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurdu. Farklı malzemeler ile üretilen mobilyalar ile Addo’da her ofisin ihtiyacına uygun bir seçenek bulmak mümkün.
Uzun süreler boyunca ilk günkü konforunda kullanacağınız Addo ofis mobilyaları, tasarımında ve üretiminde kullanılan farklı malzemeleriyle de ofisinizin ihtiyaç duyduğu çözümü tam olarak sunmaya hazır.