ofis büro aksesuarları

Ofisinizin karakterini tamamlayacak olan dünyaca ünlü tasarımcıların ve markaların ofis aksesuarları, Addo güvencesi ile çalışma alanlarınıza geliyor. Farklı fonksiyonlara sahip, hem estetik açıdan ofisinizi güçlendirecek hem de verimliliğinizi yükseltecek ofis dekorasyon ürünleri ofisinizin eksik parçalarını tamamlayacak. Hub W Yazı Tahtası, Alfred Askı, Desk-Up, Prima ve Quadrangolo gibi modeller ile ofisinizi yeniden yaratmayı bekleyen ofis aksesuarları dayanıklı olduğu kadar kullanışlı da.

Addo ile Yine Ayrıcalıklısınız

Dünyaca ünlü Caimi markasının Türkiye’deki tek distribütörü olan Addo, ofislerin ihtiyaç duyduğu aksesuarları bu markadan temin ediyor. Verimli bir ofis ortamı için masa üzerini organize edecek olan Desk-Up modelleri, Prima aydınlatma sistemleri ve çok daha fazlası Addo’da sizi bekliyor. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan bu aksesuarlar ofisinizdeki mobilyalarla en uyumlu görüntüyü ortaya koyacak şekilde, Addo’nun ödüllü tasarımcıları tarafından belirleniyor. Yine aynı şekilde, Addo tüm ofis mobilyası tasarımlarında kullanılan ofis aksesuarlarında Caimi’yi tercih ediyor.

Uzun Yıllar Dayanıklı Ofis Aksesuarları

Ortak çalışılan markalar dışında Addo’nun ödüllü tasarımcılarının kaleminden ortaya çıkan Alfred gibi ürün seçenekleri de ofisinize karakter katmak için sizi bekliyor. Modern ve estetik görünümüne ek olarak her biri uzun yıllar boyunca kullanılacak şekilde tasarlanan Addo ofis aksesuarları, ofisinizde uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyarak kullanılmaya aday.

Zengin Ürün Çeşitliliği ve Kusursuz Kalite Addo’da

Zengin ürün çeşitliliği ve yıllardır edindiği tecrübeyi kusursuz müşteri memnuniyeti ile birleştiren Addo, ofis aksesuar modelleri konusunda da ihtiyaç duyduğunuz çözümleri sunmaya devam ediyor. Tüm ofis mobilyalarında olduğu gibi ofis aksesuarlarında da garanti ve satış sonrası destek sunan Addo, ofisinizde size uzun yıllar boyunca eşlik edecek tasarımlarıyla benzersiz bir deneyim yaşatıyor.