ADDO 30. YILINI TÜRKİYE’NİN DEĞERLİ MİMARLARI İLE KUTLADI

1992 yılında kurulan, modern ve yenilkçi ofis mobilyaları tasarımında sektörün öncül markaları arasında yer alan ADDO, 30. yılını İstanbul’da gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle kutladı.

ADDO’nun 30. yıl etkinliği, markanın koleksiyonlarına hayat veren tasarımcıların, mimarlık ve tasarım dünyasından önemli isimlerin, İdealist ailesinin ve iş ortaklarımızın katılımıyla, 24 Şubat Perşembe günü İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşti.

Yönetici ortaklarımızdan İbrahim Yıldız’ın konuşmasıyla açılan etkinlikte markamızın değerli tasarımcılarından Sezgin Aksu, Tanju Özelgin ve Atilla Kuzu’nun ADDO’ya özel tasarladıkları yeni koleksiyon parçaları sergilendi. ADDO markasının iletişimini ve reklam tasarımlarını yöneten Zebra Design Factory’nin kurucusu Ali Gürevin de etkinliğin katılımcıları arasındaydı.

Fonksiyonel ofis mobilyası tasarımında büyük hayalleri gerçekleştiren, uluslararası çapta zengin bir tasarım ekibiyle dünyayı etkileyen öncül işlere imza atan ve daima insan sağlığına, doğaya hassasiyetle üretim yapan Addo, 30. yılını kutlamış olmaktan gurur duyuyor.