Yeni Tasarımlarımızla Orgatec Fuarındaydık

ADDO Yeni Tasarımları Ve İş Birliğini Orgatec 2018’de Tanıttı;

Yeni nesil çalışma alanlarında estetiği ve işlevselliği bir araya getiren ADDO, tasarımın gücünü yansıttığı yenilikçi çözümlerini Orgatec’te sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Coworking anlayışının benimsendiği sosyal ve iletişime açık yeni tasarımların yanı sıra ADDO, yeni tasarımcı işbirliğini de ilk kez Orgatec’te paylaştı.

26 Yıllık Tecrübe

26 yıllık ofis mobilyası tecrübesi, tasarım ve üretim süreçlerindeki teknolojik altyapısı ve çevreci anlayışı ile sektörde kendine yer edinen ADDO, uluslararası ofis yönetim ve iç tasarım fuarı Orgatec’te çalışma alanlarının yeni ihtiyaçlarına göre şekillenen tasarımlarını tanıttı. Sezgin Aksu (Studio Aksu/Suardi) iş birliğiyle tasarlanıp geliştirilen ve ADDO’yu ofis tasarımı alanında en cazip markalardan biri kılan ADDO felsefesini yansıtan yeni koleksiyonlar Orgatec 2018’de sektör profesyonelleri ile buluştu. Ares, NEL, HUB, Wing gibi Sezgin Aksu tasarımlarının yanı sıra Atilla Kuzu tasarımı koltuk koleksiyonu SPINA, ilk kez Orgatec’te görücüye çıktı.

“SPINA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ”

Çalışma alışkanlıklarının sürekli bir değişim ve gelişime maruz kalarak mekanların da yeniden kurgulanmasının yolunu açtığını belirten ADDO Kurucu Ortağı İbrahim Yıldız, “Günümüzde Y kuşağının da iş hayatına dahil olması ile beraber daha iletişime açık ve sosyal çalışma alanları kurgulanıyor. Orgatec 2018’de sergilediğimiz ürünlerimizin ortak paydasında da coworking anlayışı yatıyor. ADDO olarak bu anlayışı benimseyen, iletişime açık ve sosyal çalışmalara ağırlık verdik. Yeni koleksiyonlarımızın yanı sıra yeni tasarımcı işbirliğimizi de ilk kez lanse ettik. Atilla Kuzu imzasıyla koleksiyonumuza eklenen SPINA beklediğimiz gibi büyük bir ilgiyle karşılaştı. Yeni pazar görüşmelerimizi gerçekleştirdiğimiz verimli bir fuar geçirdik. Yurtdışı büyüme hedefimiz doğrultusunda rotamız Avrupa…” şeklinde konuştu.

Tasarımda  Estetik Ve Fonksiyonelliğin Bütünlüğü

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren ADDO, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturuyor. 5000 m2 alanda üretim yapan ve İstanbul Basın Ekspres’te tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı showroom’unda hizmet veren marka, sürdürülebilir kalite ilkesi ile Eczacıbaşı, Erdemir, Kardemir, Borusan gibi dev firmaların ofis tasarımlarını gerçekleştiriyor. Her kullanıcının ve projenin ihtiyacına yanıt verebilmek için kullandığı sınırsız sayıda malzeme ve yüzey kombinasyonu ile büyüleyici alanlar yaratan ADDO, tasarımı işlevsel ve konforlu çözümler üretme aracı olarak benimsiyor.

Paylaş

Teklif Alın

Tamamla Devam Et
Teklif Listeniz shopping_basket