Pli

Akustik düzeni tasarımla buluşturan ‘Snowsound’ ses izolasyonunda tamamlayıcı aksesuar olarak yeni bir boyut ile teknolojiyi yaşam alanlarına taşıyor.
Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Uluslararası Çalışma Örgütü’nün yapmış olduğu araştırmalara göre, 30-65 dBA arasında gösterilen birinci derece gürültülerin sebep olduğu çalışma ortamındaki konforsuzluk, konsantrasyon bozukluğu, agresiflik gibi sorunlar snowsound akustik panelleri ile kontrol altına alınabiliyor.
Türkiye’de yalnızca Addo Furniture tarafından temin edilen paneller, özgün formları ve ses düzenlemesi sağlayan özel materyali ile ortak ve bireysel alanlara pozitif değer katıyor.
Tasarımın gücünü yansıttığı ofis mobilyaları ve aksesuar ürünleri ile öne çıkan Addo Furniture, görsel olarak mekanlarda özgün alanlar oluşturmasının yanında akustik ortamı optimize eden Snowsound ile ofis dekorasyonunu tamamlıyor.İtalyan menşeili Snowsound, dış kumaşı tamamen polyester ve diğer bileşenleri plastik ya da metal olarak üretilebiliyor.Ayrıca geri dönüşebilir olması sebebiyle oldukça çevreci ve zararsız bir ürün.
Ferrara Üniversitesi laboratuarlarında test edilen patentli tasarım, A sınıfı ses emilimi sağlayan UNI EN ISO 354 standartlarına uygun.
Kumaş ve ses emici materyal arasında hiç boşluk olmadığı için toz ya da polen birikmesine imkan vermeyen snowsound, dikişsiz yüzeyi sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor.
Snowsound German Design, Gran Design Etico, NeoCon, Product Inovations, Design Index ADI, International CES Innovations Design and Enginering Awards,Les Trophees de L’innovation, Horeca24 Innovazione Dellanlo gibi onlarca ödüle sahip.
Ofis Akustik Sistemleri

Teklif Alın

Teklif Listeniz shopping_basket