Metal

Ofislerin en önemli ihtiyaçlarından olan arşivleme ihtiyacını fonksiyonel ve verimli çözümler ile karşılayan Addo metal dolaplarla hem yerden tasarruf edebilir hem de uzun yıllar boyunca ilk günkü dayanıklılığını koruyacak ürünler ile ofisiniz için verimli bir yatırım yapabilirsiniz.

 

Compact Dolap, Soyunma Dolabı, Dosya Dolabı ve Karoteks gibi geniş metal dolap yelpazesi ile müşterilerine çözüm sunan Addo’da, tüm diğer ofis mobilyalarında olduğu gibi metal dolaplarda da kusursuz müşteri memnuniyeti hedefleniyor.

 

Özel Tasarımlar ile En Verimli Arşivi Edinin

 

Addo’nun ödüllü tasarımcıları tarafından tasarlanan metal dolaplarla, ofislerin en büyük sorunu olan arşivleme için oldukça yenilikçi çözümler ortaya koyuluyor. En az yeri kaplayarak en verimli arşivlemeyi yapmanızı sağlayan bu tasarımlarda estetik ve modern bir görüntü de hedefleniyor.

 

Metal dolapların katı ve sıkıcı görüntüsünden uzakta, hem çok daha verimli depolama sunan hem de modern bir görünüm ile ofisinizin ihtiyaç duyduğu estetik görünümü sağlayan tasarımlar ile Addo ofislerinizi baştan yaratmaya hazır.

 

Sağlam Ürünler ile Güvenli Depolama

 

Addo’da üretilen her ofis mobilyasında, tasarım aşamasından üretimin sonuna kadar mükemmellik hedeflenir. Metal dolaplarda da bu Addo’nun mükemmellik politikası doğrultusunda en verimli tasarımlar, en kaliteli malzeme ile buluşturuluyor.

 

Yoğun kullanım altında uzun yıllar boyunca ihtiyaçlarınızı sorunsuz karşılayabilmesi için tasarlanan bu ürünler ofisiniz için uzun ömürlü birer yatırım olacak.

 

Her Aşaması Kusursuz Bir Müşteri Deneyimi

 

Addo metal dolaplar ile ofisinizin ihtiyaç duyduğu depolama çözümlerini en verimli şekilde karşılayacağınız gibi kusursuz bir müşteri deneyimi de sizi bekliyor olacak. Uzun ömürlü ürünlere satış sonrası garanti desteği veren Addo, garanti süresi boyunca tüm ürünlerinin bakımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirmekte.

 

Ofisinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken Addo’nun kusursuz müşteri deneyimi politikasıyla kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Teklif Alın

Tamamla Devam Et
Teklif Listeniz shopping_basket