iF Design Awards başvuruları başladı

1953 yılından beri düzenlenen ve hem tasarım camiası hem de tüketiciler tarafından takip edilen uluslararası if Design Awards başvuru süreci başladı. Her yıl olduğu gibi tasarımcı, mimar, iç mimar ve üreticilerin davet edildiği yarışma için son başvuru tarihi 30 Ekim olarak açıklandı. Ürün Tasarımı, İletişim Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Mimari, İç Mimari, Profesyonel Konsept Tasarımı, Hizmet Tasarımı kategorilerin katılımına açık olan kategorilere bu yıl UX ve UI kategorileri de eklendi. Organizasyonun duyurduğu başka yenilikler de var.

Pandeminin etkisiyle her endüstri gibi, tasarım ve mimarlık camiasının da çeşitli zorluklar yaşadığı bir dönemde gerçekleşen iF Design Awards, profesyonellere destek olmak amacıyla, bu yılki yarışma için ‘TWO for ONE!’olarak duyurdukları özel bir uygulama açıkladı. Bu uygulamaya göre yarışma için toplam dört başvuru yapıldığında, iki başvuru kayıt bedeli ücretsiz olacak.

Bunun yanı sıra, organizasyon tarafından duyurulan yenilikler arasında, yeni bir jüri değerlendirme süreci, kazananlara sunulacak olan özel jüri raporu gibi yeni faydalar, %50 daha az gönderi ile daha çevreci bir yaklaşım, yeni alt kategoriler yer alıyor.

Ayrıntılar ve online başvuru için: www.ifworlddesignguide.com

Paylaş

Teklif Alın

Tamamla Devam Et
Teklif Listeniz shopping_basket