Snowsound Akustik Panel

Flap

Akustik düzeni tasarımla buluşturan ‘Snowsound’ ses izolasyonunda tamamlayıcı aksesuar olarak yeni bir boyut ile teknolojiyi yaşam alanlarına taşıyor.
Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Uluslararası Çalışma Örgütü’nün yapmış olduğu araştırmalara göre, 30-65 dBA arasında gösterilen birinci derece gürültülerin sebep olduğu çalışma ortamındaki konforsuzluk, konsantrasyon bozukluğu, agresiflik gibi sorunlar snowsound akustik panelleri ile kontrol altına alınabiliyor.
Türkiye’de yalnızca Addo Furniture tarafından temin edilen paneller, özgün formları ve ses düzenlemesi sağlayan özel materyali ile ortak ve bireysel alanlara pozitif değer katıyor.
Tasarımın gücünü yansıttığı ofis mobilyaları ve aksesuar ürünleri ile öne çıkan Addo Furniture, görsel olarak mekanlarda özgün alanlar oluşturmasının yanında akustik ortamı optimize eden Snowsound ile ofis dekorasyonunu tamamlıyor.İtalyan menşeili Snowsound, dış kumaşı tamamen polyester ve diğer bileşenleri plastik ya da metal olarak üretilebiliyor.Ayrıca geri dönüşebilir olması sebebiyle oldukça çevreci ve zararsız bir ürün.

ADDO DESIGN TEAM, ADT
Tasarımcı

Addo design team, adt

Benzer Ürünler