Çalışma Koltuğu

Yeni nesil modern ofis koltukları

Uzun saatler boyunca, günün büyük bölümünü oturarak geçirdiğiniz iş yerinizde, hem tasarımı, hem de ergonomisi ile sağlığınız üzerinde direkt olarak etkiye sahip olan ofis koltuklarının doğru şekilde seçilmesi önem kazanıyor. Ofis sandalyelerinin kullanıcısının vücuduna göre ayarlanabilir niteliklere sahip olması, gelecekte uzun saatler oturmaya bağlı olarak oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçiyor. Her zaman rahatlık, dayanıklılık ve kullanışlılık hedefleyerek, tüm çalışma koltuklarında fonksiyonelliği ön plana çıkararak üretim yapan Addo, ofisinizde evinizin rahatlığını sağlamanıza yardımcı oluyor. Her biri özel olarak üretilen O-Live, Spina, T-Max, Wing, Incontro gibi ofis koltuklarını koleksiyonunda bulunduran Addo’da, uzun saatler geçirdiğiniz masa başında önce rahat etmeniz hedefleniyor.

Sağlıklı bir çalışma alanı için, önce ergonomi…  

Bir ofis koltuğunun uzun saatler boyunca size en iyi şekilde konfor sunabilmesi ve tüm diğer ergonomik özellikleri ile rahatınızı sağlayabilmesi için belli başlı niteliklere sahip olması gereklidir. Bunların en başında, ayarlanabilir tasarımı aracılığıyla sunulan ‘fonksiyonellik’ geliyor. Kullanılacak çalışma sandalyesinde, yükseklikten, oturma yüzeyinin eğimine, derinliğine ve sırt desteği gibi pek çok farklı detayın ayarlanabilir olması Addo’nun tüm modellerini ofisiniz için ideal kılıyor. Çalışma ortamınızı tam olarak size uygun biçimde düzenlemenize imkan sağlayan Addo ofis sandalyeleri, hem sağlığınızı hem de konforunuzu olumlu yönde etkilemeyi garanti ediyor. Hareketsizlik ve duruş bozukluklarından kaynaklanan sorunları sıfıra indiren çalışma koltukları, hareketsizliğe bağlı yorgunluk ve kas gerilmesi gibi sorunların önüne geçiyor.

Konfor, Ergonomi ve Ödüllü Tasarımlar Addo’da Bir Arada

Addo, ofis sandalyesi ve ofis misafir koltuğu konusunda, tüm ürün gruplarında olduğu gibi tasarımın gücünü ön plana alarak dünyaca ünlü tasarımcılar ile birlikte çalışıyor. Türk ve İtalyan tasarımcıların tecrübesini birleştiren Addo, ergonomi ve estetiği birleştiren tasarımlar geliştiriyor. Özellikle sağlığınız için gerekli tüm nitelikleri en ince detayına kadar işleyerek ideal çalışma ortamını sunan Addo, ofisinize estetik bir görüntü katarken, aynı zamanda evinizin rahatlığını ofise taşımanıza yardımcı oluyor. İş verimliliğini etkileyen bir unsur olan ofis sandalyesi, aynı zamanda işten duyulan memnuniyeti de etkiliyor. İyi bir ofis sandalyesi, iş verimliliğine pozitif katkı yaptığı gibi, sizin ve ofisinize gelen misafirlerin konforunu da maksimum düzeye taşıyor.
Ofis Koltukları

Teklif Alın

Tamamla Devam Et
Teklif Listeniz shopping_basket